Undermeny

Elevhälsateamet

Elevhälsateamet består av följande funktioner och personer:

Speciallärare Eva-Marie Ahlström

 eva-marie.alstrom@nybro.se

Specialpedagog Maria Warme Tillmo

 Maria.Warme-Tillmo@nybro.se

Skolsköterska Petra Franzen

 petra.franzen@nybro.se 

Kurator Monica Gullin

 monica.gullin@nybro.se 

Psykolog Ibelises Pozo Karlsson

 Ibelises.Pozo-Karlsson@nybro.se

Rektor Penelope Grant

 Penelope.Grant@nybro.se

Webbredaktör: asaarvidsson | asa.arvidsson@nybro.se | Id: inlägg: 55 - kategori: 8

Kontakt

  Elevhälsateamet

Elevhälsateamet består av följande funktioner och personer: Speciallärare Eva-Marie Ahlström eva-marie.alstrom@nybro.se Specialpedagog Maria Warme Tillmo Maria.Warme-Tillmo@nybro.se Skolsköterska Petra Franzen petra.franzen@nybro.se [...]

  Områdeschef - kontakt

Marie arbetar som områdeschef ínom Madesjö verksamhetsområde. Marie Carlsson Telefon: 0481-454 81 Mobil: 070-543 27 02 E-post: marie.carlsson@nybro.se

  Rektor - kontakt

Rektor Penelope Grant Skolans telefon: 072-3506013 Mobilnummer: 070-883 63 07 E-post: Penelope.Grant@nybro.se

  Telefonnummer

Rektor Penelope Grant mobilnummer: 070-883 63 07 Skolans mobilnummer: 072-350 60 13 Fritidshemmets mobilnummer: 070-867 24 60 skolkökets telefon: 0481-202 [...]